הצהרת נגישות

SolarEdge שואפת להבטיח כי השירותים יהיו נגישים לאנשים עם מגבלות. SolarEdge השקיעה משאבים רבים על מנת להבטיח שאתר האינטרנט ניתן לשימוש בקלות ונגיש יותר עבור אנשים עם מגבלות, מתוך אמונה שכל אדם זכאי לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות.

SolarEdge מעמידה לרשותך Widget נגישות המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר האינטרנט לשפר את הציות ל-Web Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.1). ניתן להשבית את תפריט הנגישות של SolarEdge באמצעות לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר פתיחת תפריט הנגישות, המתן רגע עד לטעינתו בשלמותו.

במאמץ מתמשך להשתפר ולתקן בעיות של נגישות, אנו סורקים את אתר האינטרנט באופן קבוע על מנת לאתר ולתקן כל מחסום אפשרי לנגישות באתר האינטרנט שלנו. על אף מאמצינו להפוך את כל הדפים והתכנים באתר האינטרנט שלנו לנגישים לגמרי, ייתכן כי חלק מהתכנים לא הותאמו באופן מלא לתקני הנגישות המחמירים ביותר. לפיכך ייתכן שלא ניתן יהיה למצוא או לאתר את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

אם ברצונך לדווח על בעיה, אם יש לך כל שאלות או הנך זקוק לסיוע, נא פנה אלינו בדוא''ל לכתובת support@solaredge.com וציין את המילים "Disabled Access" בשורת הנושא ומסור תיאור של המאפיין המסוים שאתה סבור שאינו נגיש במלואו או המלצה לשיפור. אנו מתייחסים בכובד ראש למשוב ממך, ונביא אותו בחשבון במסגרת בדיקת הדרכים למלא את צרכי כל לקוחותינו ואת כל כללי מדיניות הנגישות שלנו. כמו כן, אף שאין לנו שליטה על ספקים, אנו מעודדים ספקים של תכנים דיגיטליים צד ג' לספק מידע נגיש וידידותי למשתמש.