אודות החברה באנר
באנר אודות החברה

חברה ישראלית ציבורית, מובילה עולמית בטכנולוגיית אנרגיה חכמה

SolarEdge הינה חברה ישראלית ציבורית, מובילה עולמית בטכנולוגיית אנרגיה חכמה, הנסחרת בנאסד"ק בארה"ב. הניסיון הרב והמומחיות הבינלאומית שלנו, מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו מגוון רחב של מוצרים ושירותים בתחום האנרגיה המתחדשת כגון: מערכות סולאריות ביתיות ומסחריות המאפשרות ניצול מקסימאלי של אנרגיה, רכבים חשמליים, סוללות נטענות, ניהול בית חכם ועוד… המערכות של SolarEdge נמכרות בלמעלה מ- 130 מדינות ברחבי העולם, ומאפשרות למאות אלפי לקוחות ליהנות יום יום מייצור אנרגיה נקיה וירוקה, עצמאות אנרגטית, והוזלה משמעותית בעלויות החשמל. הורד את מסמך העובדות על SolarEdge

חברה ישראלית, מובילה עולמית בשוק הממירים הסולאריים הפוטו-וולטאיים

תמונת מפה

תמונת מפה

טכנולוגיה מובילה

לאחר הקמתה ב-2006 פיתחה SolarEdge טכנולוגיה ייחודית ששינתה את הדרך שבה העולם מייצר אנרגיה סולארית. המערכת החכמה שלנו מאפשרת למקסם את האנרגיה המופקת מכל פאנל סולארי, תוך הקטנת עלויות תחזוקה של המערכת. מאז הנפקת החברה בנאסד"ק ב- 2015 אנו ממשיכים להראות צמיחה בגודל החברה וברווחיה. האיתנות הפיננסית שלנו בשילוב עם הטכנולוגיה פורצת הדרך הופכות את המוצרים שלנו למועדפים על התעשייה ולמכתיבי הסטנדרטים של השוק כולו. מתקינים, מובילים, אינטגרטורים ומפיצים בוחרים בנו כשותפים שלהם.

מי אנחנו?

SolarEdge הוקמה בשנת 2006 על ידי חמישה חברים יוצאי יחידת הטכנולוגיה של חיל המודיעין שחברו יחד לאחר השחרור מהצבא: גיא סלע ז"ל, ליאור הנדלסמן, יואב גלין, מאיר אדסט, ועמיר פישלוב. החמישה הבינו את הצורך בייעול המערכות לייצור חשמל סולארי, ופיתחו טכנולוגיה המאפשרת לנהל בצורה יעילה את תהליך הפקת החשמל מהשמש. באפריל 2015 הונפקה SolarEdge בנאסד"ק. בשנת 2018 היקף המכירות של החברה היה כמיליארד דולר.