מדיניות עוגיות

מדיניות עוגיות (קובצי Cookie) זו מספקת למשתמשים מידע על האופן שבו אנו משתמשים בעוגיות ו/או בטכנולוגיות ניטור כדי לאסוף מידע בעת ביקורם באתר www.solaredge.com (להלן "האתר").

בעל השליטה במידע שמעבד את הנתונים האישיים הנאספים באמצעות האתר היא חברת סולאראדג' טכנולוגיות בע"מ, שמשרדיה הראשיים הרשומים נמצאים ברחוב המדע 1, ת"ד 12001, הרצליה 4673335, ישראל (להלן "סולאראדג'").

סולאראדג' תעבד את נתוניך האישיים בהתאם לחקיקה להגנת מידע אישי.

  • מה הן עוגיות?

  • סוגי העוגיות שבשימוש.

  • כלי ניהול ההסכמה לעוגיות

  • הגדרות עוגיות בדפדפן


מהן עוגיות?

עוגיות (קובצי Cookie) הן קובצי טקסט קטנים שאתרי אינטרנט שולחים למכשיריהם של משתמשים (כמו מחשב, טבלט, סמרטפון, מחשב נייד וכו'), שם הם נשמרים ונשלחים חזרה לאותם אתרים בביקור הבא של המשתמש. בחלק מהמקרים עוגיות מחייבות את הסכמת המשתמש מראש.

עוגיות מאפשרות לזהות את המכשיר שבו הן נשמרות לאורך כל תקופת התוקף או הרישום שלהן. במהלך ביקורים באתר, מידע שקשור לניווט המתקבל ממכשיר המשתמש עשוי להישמר בעוגיות המותקנות במכשיר.

עוגיות מבצעות תפקידים שונים ומייעלות את הניווט באתר בכך שהן זוכרות את העדפות המשתמש ומשפרות את חוויית הניווט שלו. הן יכולות לעזור להתאים אישית את מודעות הפרסומת המוצגות במהלך הניווט ואת פעילויות השיווק המופנות אל המשתמש, וכך להבטיח שאלה ישקפו את תחומי העניין וההעדפות של המשתמש.

הגדרות העוגיות ניתנות לשינוי בכל עת. להלן מובאים פרטים נוספים על העוגיות המשמשות באתר ועל הדרכים לניהול ההגדרות הקשורות אליהן.

סוגי עוגיות

כאשר משתמש מתחבר לאתר דרך דפדפן אינטרנט, ייתכן שעוגיות יותקנו במכשיר של המשתמש כדי לאפשר לאתר לזהות את אותו מכשיר, כדי להבטיח שימוש אפקטיבי באתר למשך חיי העוגיות, וכדי לאסוף מידע על כניסות לאתר.

כאשר משתמש מנווט באתר, עשויות להישלח עוגיות אל המכשיר גם מאתרים או שרתים אחרים (כלומר, "צדדים שלישיים"); אלה עשויים לכלול אלמנטים מסוימים (כמו תמונות, מפות, קול, קישורים ספציפיים לדפים בדומיינים אחרים) הקיימים באתר שבו מבקרים. ביחס למצב כזה, עוגיות אלה יכולות להיות:

  • עוגיות צד ראשון, הנשלחות ישירות מסולאראדג' אל מכשיר המשתמש.
  • עוגיות צד שלישי, הנשלחות על ידי צד שלישי אך בשמה של סולאראדג'.


עוגיות אלה מתחלקות לקטגוריות הבאות בהתאם למטרה של כל עוגייה:

  • עוגיות טכניות: השימוש בהן אינו מחייב את הסכמת המשתמש ומוגבל לחלוטין לשידור נתונים אשר מיועדים לזיהוי הפעלה (session) (מספרים שנוצרים באופן אקראי על ידי השרת) והכרחיים לניווט מאובטח ויעיל באתר; אלה אינן עוגיות קבועות שנשמרות במחשב המשתמש אלא נמחקות ברגע שסוגרים את הדפדפן. השימוש בעוגיות אלה הוא מסיבות טכניות ולצורך שיפור השירות המוצע למשתמשים.
  • עוגיות אנליטיות: סולאראדג' משתמשת בעוגיות אנליטיות כדי לנתח את מספר המשתמשים שמבקרים באתר ואת דרכי השימוש באתר, כאשר מידע זה נאסף בצורה מסוכמת. עוגייה מסוג זה יכולה להיחשב עוגייה טכנית, ועל כן אינה מחייבת הסכמת משתמש. אם היא יכולה לזהות את המשתמש, נדרשת הסכמת המשתמש.
  • עוגיות פרופיל: עוגייה מסוג זה מחייבת הסכמת משתמש. עוגיות פרופיל יוצרות פרופילי משתמשים ומשמשות לשליחת מסרים פרסומיים המשקפים את ההעדפות שהובעו על ידי המשתמש בזמן גלישה באינטרנט או לשיפור חוויית הניווט שלו. עוגיות אלה יכולות לשמש למטרה זו אך ורק בהסכמת המשתמש.

 

ניהול עוגיות באמצעות כלי ניהול ההסכמה לעוגיות או שימוש בהגדרות הדפדפן

באפשרותך לבחור את העדפותיך לגבי עוגיות על ידי לחיצה על הלחצן "התאמה אישית" בבאנר בעת כניסתך הראשונה לאתר.

לאחר מכן, תוכל תמיד לעדכן את העדפותיך לגבי עוגיות בכל עת, על ידי לחיצה על סמל הגדרת העוגיות iconבפינה התחתונה של המסך משמאל.

לחלופין, אם תרצה לשנות את העדפותיך באמצעות דפדפני אינטרנט, להלן קישורים לדרכים העיקריות שבהן הדפדפנים הפופולריים ביותר מאפשרים למשתמשים לבחור אפשרויות שימוש בעוגיות:

אם אתה משתמש במכשיר נייד, עליך לבדוק במדריך ההוראות כיצד לנהל עוגיות. כמעט כל דפדפני האינטרנט מאפשרים לבדוק אילו עוגיות שמורות בכונן הקשיח, לחסום את כל העוגיות, או לקבל התראה בכל פעם שעוגייה מותקנת. בחלק מהמקרים, עם זאת, הימנעות מהתקנת עוגייה עלולה להשבית את היכולת שלך להשתמש בחלק מהאזורים באתר הרלוונטי.

למידע נוסף על עיבוד נתונים אישיים של משתמשים, קרא את מדיניות הפרטיות שלנו.