SolarEdge360
ההצעה שלנו SolarEdge 360

כמה עולה שירות SolarEdge360?

מחיר המערכת הסולארית של SolarEdge, שכוללת גם שירות מלא ואחריות למשך 25 שנה, נקבע בהתאם לגודל המערכת ומרכיביה. מערכות סולאריות לבתים פרטיים נבדלות זו מזו, ומחירן מושפע בין היתר גם מגודל הגג עליו הן מורכבות. ככל שהמערכת גדולה יותר מחירה יהיה גבוה יותר, אך חשוב לדעת שהתשואה שלה תהיה גבוהה בהתאם, שכן היא כוללת יותר פאנלים ומפיקה יותר אנרגיה.

איך עובד תהליך התקנת מערכת סולארית?

צוות המומחים של SolarEdge מגיע לביתכם על מנת לבחון את הגג, מיקום ארון החשמל וכל בסיס תשתיתי אחר רלוונטי טרם התקנת המערכת. לאחר מכן נוכל לבצע תכנון מלא למערכת לתפוקה מקסימלית תוך התחשבות בכל האלמנטים הדרושים להתקנה. כלקוחות החברה תוכלו ליהנות ממערכת סולארית איכותית ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר, כולל חבילת מוצרים מלאה עם אחריות מורחבת, שירות מעולה וממיר מתקדם מבית SolarEdge.

מה אורך האחריות שמקבלים במסגרת השירות?

SolarEdge מעניקה אחריות מורחבת לתקופה של 25 שנה על תפוקת הפאנלים, האופטימייזרים והממיר, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שלכל בעיה תקבלו מענה מתי שרק תצטרכו. מדובר בתקופת האחריות הארוכה ביותר שניתנת בשוק המערכות הסולאריות, והיא כוללת גם שירות של צוות SolarEdge לתקופה של 10 שנים.

בתוך כמה זמן בממוצע אפשר לראות את החזר ההשקעה?

ההחזר השנתי הממוצע על ההשקעה במערכת סולארית הינו 15%-10%. כלומר, המערכת מחזירה את ערכה בממוצע בתוך שבע עד עשר שנים. החזר ההשקעה נקבע גם בהתאם למחירי האסדרה, תעריפי חברת החשמל, גודל המערכת, יחס הצללה ותנאי מזג האויר. חשוב לדעת שמערכת סולארית נחשבת להשקעה בטוחה ביותר, ולכן ברוב המקרים בעלי המערכת זכאים להלוואה בתנאים נוחים מכלל הבנקים.

כמה זמן לוקח תהליך התקנת המערכת?

התהליך מורכב מכמה אלמנטים. חלקם מתבצע בהובלת צוות המומחים של SolarEdge, כגון: מהלך המכירה, הרשמה לאסדרה של חברת חשמל ושליחת כלל הטפסים הרלוונטיים. אלמנטים נוספים תלויים בעיקר בחברת החשמל, כמו אישור כניסה לאסדרה וחיבור המערכת. אלו יכולים לקחת מעט יותר זמן ותלויים בעומסי המערכת. בממוצע התהליך אורך כ-3 חודשים

מהן דרישות הסף להתקנת מערכת סולארית על הגג?

ראשית, כמו לכל מבנה בישראל, נדרש טופס 4 (לא כולל חריגות של אזור איו"ש) וחשבון חשמל קבוע. מבחינת כדאיות כלכלית, נדרש גג בגודל של לפחות של 60 מטרים העשוי מבטון או רעפים. חשוב לומר – לא כל המבנים מתאימים להתקנת מערכת סולארית, ולעיתים ייתכן וקיימים על הגג גורמים נוספים (כמו דוד שמש) שיידרש להזיז ממקומם כדי למקסם את יכולת הייצור של המערכת הסולארית.

מה כוללת המערכת הסולארית?

המערכת של SolarEdge הינה פתרון מלא לייצור וצריכה של אנרגיה סולארית, עם הכנה לפתרונות טכנולוגיים עתידיים כגון אגירה של אנרגיה ומוצרי בית חכם נוספים. בשלב זה, ההתקנה כוללת מערכת סולארית המורכבת מפאנלים, אופטימייזר, ממיר, מונה ומערכת ניטור למעקב ובקרה אחר ייצור החשמל ואיתור תקלות מרחוק.

האם בטוח להתקין מערכת סולארית על הגג?

צוות המומחים של SolarEdge מבצע תכנון מקיף על פי החוק ובהתאם לדרישות ולתקני הבטיחות המחמירים ביותר. בנוסף, המערכת מכילה מנגנון בטיחות ייחודי מבית SolarEdge. טכנולוגיית SafeDC מבטיחה את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר עבור המערכת, המבנה עליה היא מורכבת וכן את בטיחותם של המתקינים, אנשי תחזוקה וכוחות ההצלה בעת הצורך.

האם ניתן לקבל מימון לרכישת המערכת?

בשל העובדה שמערכת סולארית נחשבת להשקעה בטוחה ביותר, הבנקים נותנים כיום 100% מימון להתקנת מערכות סולאריות לבתים פרטיים. בנוסף, סולאראדג' עובדת בשיתוף פעולה עם מספר בנקים המעניקים הלוואה ייעודית ללקוחותינו בתנאים אטרקטיביים במיוחד. למידע נוסף בנושא, ניתן לפנות אל צוות המומחים שלנו.

האם השירות כולל ליווי מול הרשויות הרלוונטיות בתהליך?

בוודאי. צוות SolarEdge מלווה את כל קהל לקוחותינו בכל אחד משלבי תהליך התקנת המערכת הסולארית – משלב הפנייה אל הרשויות הרלוונטיות, דרך ביצוע החיבורים הדרושים ועד לסיוע בהליך הרישיון והבירוקרטיה הכרוכים בהתקנת מערכת סולארית.

איך נדע מהי תפוקת המערכת ומתי אפשר לנקות אותה?

כל אחד מלקוחותינו מקבל במסגרת שירות SolarEdge 360 את אפליקציית My SolarEdge, אשר ביחד עם המונה החכם מאפשרת לעקוב אחר תפוקת המערכת וביצועיה. בקרוב תאפשר SolarEdge ללקוחותיה להוסיף לחבילת המוצרים גם עמדת הטענה לרכב חשמלי, ובעתיד גם סוללות אגירה וניהול חכם של כל משק החשמל של הבית באמצעות האפליקציה.

האם ניתן מראש לאתר תקלות במערכת?

מערכת הניטור החכמה של SolarEdge מאפשרת לעקוב בזמן אמת אחרי ביצועי המערכת, וכך למעשה ניתן לאתר תקלות מראש ולטפל בהן באופן מקצועי, לעיתים אף ללא נוכחות פיזית של איש תחזוקה שכן המערכת מאפשרת ניטור וטיפול מרחוק.